Bizim Banyo Dolapları


Her evin en dikkat çekici yeri, en güzel döşenmiş yeridir. Bu durum evlerimizin banyoları için de geçerlidir. Derli toplu, uyum içinde tasarlanmış bir banyo, içinde vakit geçirmekten zevk alınmasını sağlar. Banyolarımızdaki her nesne gibi banyo dolabı da banyolarımızın önemli bir üyesidir. Her sabah kalktığımızda yüzümüzü yıkadığımız, makyaj yaptığımız ya da tıraş olduğumuz yer hem derli toplu olmalı, hem de göze hitap etmelidir. İşte bu nedenle banyo dolabı hayatımızın fark edilmeyen vazgeçilmezlerindendir. Bir banyo dolabı, tek başına bile zevklerimizi yansıtmaya yeter. İster lüks birbanyo dolabı; isterseniz de sadece kullanışlı bir banyo dolabı ihtiyacınız olsun, biz isteğinizi çoktan yerine getirdik bile.
Ekonomik Banyo Dolapları

MDF Banyo Dolabı

B anyonuzda dolap koyabileceğiniz alan fazla geniş değilse, uygun fiyatlı bir dolap arıyorsanız ekonomik banyo dolabı çeşitlerimizi mutlaka görmelisiniz. Hem alan darlığına çözüm getirecek hem de maliyet açısından önemli farklar yaratacak banyo dolabı çeşidi olan “ekonomik banyo dolapları” sayesinde banyonuz modern bir görünüm kazanırken, yer sıkıntısının da üstesinden gelecektir.Ekonomik banyo dolabı çeşitlerimizde genellikle dayanıklı ve 1. sınıf MDF malzeme üzeri lake kaplama tekniği kullanılmaktadır. Birbirinden farklı tasarım ve kullanım amacına uygun ekonomik banyo dolabı modellerimiz, banyonuza ferah bir ortam sağlayacaktır.


Proje Adı:
MDF Banyo Dolabı

Lüks Banyo Dolapları

Banyo Dolabı Üretiminde Lider

Y eni bir eve taşındınız ya da yeni evlendiniz. Hayatınızdaki birçok şey gibi, banyo dolabı da artık yeni olmalı. Evinizdeki eşyaların görünümüne uygun ama aynı zamanda tasarımıyla da dikkat çeken bir banyo dolabı istiyorsunuz. Aradığınız bu banyo dolabı aynı zamanda çok da dayanıklı olmalı değil mi?. Özenle tasarlanmış, en kaliteli malzemeler kullanılmış ve kendine baktıran bu banyo dolapları, banyonuzdaki kalabalığı da ortadan kaldıracak şekilde tasarlandı. Birbirinden çok farklı modeller ve malzemeler kullanılarak üretilen “Lüks Banyo Dolapları” dayanıklılık ve gösterişi birarada bulunduran modellerin yanısıra, modern tasarımları ile olabildiğince sade banyo dolabı modellerini de içinde barındıran çeşitliliğe sahiptir.


Proje Adı:
Lüks Banyo Dolapları

Ahşap Banyo Dolapları

Düşünüyorum

Ç ağlar Garanit Mutfak olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Mutfak Dolabı
Yatak Odaları
Banyo Dolabı
Tv Ünitesi
Çocuk Odaları
Tadilat & Tamir işleri
Genç Odaları
Granit & Mermer