Bizim Portmanto


Genellikle evlerin giriş bölümünde yer alan, dışarıda giyilen palto, şapka, mont gibi giysilerinin asıldığı, ayrıca ayakkabı ve terlikler içinde çeşitli dolap ve rafları olabilen, bazıları aynalı olarak üretilen askılık. Bir eve ilk girdiğinizde sizi karşılayan nesne portmantodur. Kullanışlı bir portmanto ile ayakkabı, palto, anahtar, cüzdan ve bunun gibi dışarıda lazım olacak eşyalarınızı rahatlıkla bulabilirsiz. Evin içinde cüzdan arama derdinize son verir. Bunun yanı sıra misafirleriniz eve girdiğinde ilk olarak portmantoyu görecektir. Antre ve hol misafirlerinizi ilk etkileyecek alanlardır. Burada etkilenen misafirin, kişinin yaşam şartları hakkında olumlu, pozitif bir algısı oluşur.
Ekonomik Portmanto

Modern Vestiyer Modelleri

K aliteli bir portmanto kendini kullanım sırasında belli eder. Eşyalara ulaşmak insanı zorluyorsa gerçekten kalitesiz bir tercih yapılmıştır. Vestiyer modelleri bakılırken ilk detay, askılık sayısına bakmaktır. Kişi, misafirlerinin palto ve ayakkabılarını sığdırabileceği bir mobilya seçmelidir. Kişinin paltosunu rahatlıkla asabileceği yüksekliğe sahip olmalıdır. Raf sayısı dikkat edilmesi gereken hususlar arasındadır. Raf sayısı fazla olan vestiyer, raf sayısıyla doğru orantılı olarak daha fazla ayakkabı ve terlik alacaktır. Kişinin evden çıkmadan şöyle bir kendine bakabilmesi için ayna, portmantoların olmazsa olmazıdır. Son olarak ev dekorasyonu ile olan uyumuna dikkat edilmelidir.


Model Adı:
Model Adı Yazılacak

Lüks Portmantolar

Modern Vestiyer Modelleri

V estiyer modelleri bakılırken ilk detay, askılık sayısına bakmaktır. Kişi, misafirlerinin palto ve ayakkabılarını sığdırabileceği bir mobilya seçmelidir. Değişen teknoloji ile birlikte ev dekorasyonu konusunda binlerce farklı tasarım ortaya çıkmıştır. Sade ve gösterişli portmanto modelleri mevcuttur. Kişi, evi ile olan uyumunu göz ardı etmeden doğru portmanto modelini seçmelidir. Kaliteli bir portmanto kendini kullanım sırasında belli eder. Eşyalara ulaşmak insanı zorluyorsa gerçekten kalitesiz bir tercih yapılmıştır. Portmanto modelleri seçilirken detaylar ve kullanışlı olması çok önemlidir. Kullanışsız bir vestiyer, evinizde yalnızca kalabalık yapacaktır. Kalabalık gelen misafirin paltosunu sığdıramayacaksanız, portmantonuzun kullanışlı olduğunu söylemek doğru olmaz.


Model Adı:
Model Adı Yazılacak

Portmanto

Modern Vestiyer Modelleri

Ç ağlar Garanit Mutfak olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Mutfak Dolabı
Yatak Odaları
Banyo Dolabı
Tv Ünitesi
Çocuk Odaları
Tadilat & Tamir işleri
Genç Odaları
Granit & Mermer