Bizim Genç Odası


Tercih ettiğiniz genç odası türü ve rengi her ne olursa olsun odanın dokusunu diğer aksesuarlar ile tamamlamanız gerekir. Örneğin beyaz genç odaları için yine beyaz türde nevresim ve çarşaflar kullanabilir. Eğer karşıt renkleri bir arada görmek istiyorsanız siyah dekoratif aksesuarlar ve halı tercih edebilirsiniz. Aydınlık, rahat, ferah ve son derece kullanışlı bir genç odasına sahip olmak günümüz çocuklarının okul başarısı ve rahatı için büyük önem taşımaktadır. İster erkek, ister kız çocuğunuz olsun genç odaları arasından seçim yaparken dekoratif zarafetten öte kullanışlılığını düşünmeli ve seçiminizi bu yönde yapmalısınız.
Ekonomik Genç Odası

Uygun maliyet genç odaları

G enç odası neye göre seçilir?
Gün be gün artan üretici firmalar, sunmuş oldukları sınırsız model ve renk çeşitliliği genç odası seçerken aklımızı karıştırmakta ve bizleri karar vermekte son derece zorlamaktadır. Eğer renkli, eğlenceli ve sıra dışı mobilyaların çocuklarınıza ilham olmasını istiyorsanız aşağıdaki tercih ve beğeni seçeneklerini göz önünde bulundurmalısınız. Görsel olarak en önemli unsur orada yaşayacak olan kişinin hayalleri ön plana çıkmalı. Nasıl bir hayal dünyasında, neleri hissetmek istiyor ? Bunlar önemlidir. Genç erkek pilot olmayı, korsan olmayı, motosiklet sürmeyi veya denizci olmayı hayal edebilir veya bir genç kız romantik bir ortam renkler ile kendisini anlatan bir karyola hayal edebilir. Bunları göz önüne alarak tasarlanan odada o birey sadece orada zaman geçirmenin yanında hayalleri e kendisini anlayan bir ortamda huzur, özgüveni de yaşar. Sahiplenme duygusu, özdeşleme, motivasyon gibi bireysel olayları pekiştirir. Aynı zamanda kendi istediği gibi tasarlanmış bir odada odaklanma ve hayal gücü artımında ciddi değişiklikler gözlenir.


Proje Adı:
Modern Genç Odası

Lüks Genç Odası

Yatak Odaları Üretiminde Lider

Ç ağlar Granit Mutfak da her türlü mobilya üretilmektedir. Erkek ya da kız genç çocuklarınız eğer belli bir yaşın üzerinde ise ve daha çok sade renkleri seviyorsa beyaz ton ağırlıklı genç odalarını tercih edebilirsiniz. Futbol ya da benzeri sporlara meraklı olan çocuklarınız için fanatik genç odaları seçebilirsiniz. Genç odalarında kız ya da erkek farketmeksizin en çok kullanılan malzeme ve renk türü ahşaptır. Pembe genç odaları genellikle kız çocukları, mavi genç odaları da erkek çocukları tarafından kullanılmaktadır. Yani kısacası, kişisel gelişimine katkıda bulunur. Yaşadığı yaş döneminin doyumunu daha çok alır. Çünkü artık onun hayalleri ile tasarlanmış bir odası vardır. Artık gerçektende ona ait bir ortamı vardır. Bu ayrıcalık onun gelişimini destekler.


Proje Adı:
Modern Genç Odası

Ahşap Genç Odası

Genç Odasında Lider firma

Ç ağlar Garanit Mutfak olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Mutfak Dolabı
Yatak Odaları
Banyo Dolabı
Tv Ünitesi
Çocuk Odaları
Tadilat & Tamir işleri
Genç Odaları
Granit & Mermer