Bizim TV Üniteleri


Her evin en dikkat çekici yeri, en güzel döşenmiş yeridir. Televizyon sehpalarının yerini almış olan yeni mobilya ürünlerine TV ünitesi denir. TV üniteleri sadece LCD televizyon koymak için tasarlanmış olan ürünler değildir. TV ünitesi modelleri hoş, zarif ve konforu sunan dekorasyon ürünü olarak da kullanılmaktadır. Ama günümüzde TV ünitesi modelleri LCD televizyon için tenin edilen ve bu televizyonların bir nevi tamamlayıcı olarak görülen ürünlerdir. Artık evlenecek olan kişiler mobilya seçimlerinde salon takımı içerisine TV ünite modellerinden katmaktadır. Eski zamanların vitrini yerine geçmiş olan bu ürünler artık sıklıkla tercih edilmektedir.
Ekonomik TV Üniteleri

Estetik Görünümün Yansıması

D uvara monte imkânı sağlayan televizyonlar tek başlarına estetik açıdan sıkıntı yaratmaya başladılar. CD çaları, kumandası gibi ek aparatların artması ile dağınıklıklara sebep olmaya başlamıştır. İşte bu olumsuzlukları ortadan kaldıracak olan TV ünitesi modellerine ihtiyaç duyuldu. İhtiyaçlara göre üretilebilen TV ünite modelleri aynı zamanda, kitaplık ve büfe olarak da kullanılmaktadır. Ünitelerin tasarımları ve modelleri uygun ise cam eşyaların koyulabileceği gümüşlük olarak da kullanılmaktadır. Bu yeni nesil mobilya olan TV ünitesi ( Yaşam Ünitesi ) gümüşlük ile TV sehpasının estetik açıdan kullanışlı hale getirilmiş ve birleştirilmiş modern biçimidir.


Model Adı:
Estetik Tv Ünitesi

Lüks Tv Üniteleri

Tv Ünite Üretiminde Lider

T V ünitesi koyulacak olan salonun ve odanın kullanım açısından amacının iyi şekilde belirlenmesi gerekir. TV ünitesi oturma odasında kullanılacak ise odanın büyüklüğüne göre seçim yapılması gerekmektedir. Odanın büyüklüğü hesaplanmaz ise hareket alanında oldukça kısıtlayıcı bir etki yapar. Diğer mobilyalar ile uyum içinde olması gerekir. Yani odaya koyulacak olan ünitenin ben burada geçiciyim veya buranın mobilyası değilim çağrışımı yapmaması gerekir. Küçük odalarda kullanılacak olan modellerin duvara monte olabilecek modellerden seçilmesi alan darlığını ortadan kaldırır. Büyük salonlar için duvara monteden ziyade yerden yükselen, kitaplığı, rafı ve sehpası içinde olan modeller tercih edilmelidir.


Model Adı:
Lüks Tv Üniteleri

Tasarımı Yansıtan Tv Üniteleri

Tasarımla Bütünleşen Tv Ünitesi

Ç ağlar Garanit Mutfak olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Mutfak Dolabı
Yatak Odaları
Banyo Dolabı
Tv Ünitesi
Çocuk Odaları
Tadilat & Tamir işleri
Genç Odaları
Granit & Mermer