Bizim Yatak Odası


Yatak odası kişilerin uyuma, dinlenme ve kişisel etkinliklerinden bir kısmına gerçekleştirdiği hemen her evde bulunan temel bölümlerden biridir. Birçok kültürde evin diğer kısımlarından ayrı oluşturulan yatak odalarının sayıları batı kültüründe hemen her evde birden fazladır. Türkçede genelde ebeveynlerin paylaştığı kısmı karşılayan yatak odası terimi, çocuk ve misafir odalarını da kapsayan bir kavramdır. Yatak odası mobilyasını yatak, gardırop, komodin, şifonyer, tuvalet aynası ve aydınlatma ögeleri oluşturur. Bir odayı dizayn ederken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunlar yatak odası dekorasyonu için çok daha hassas ve incedir. Hem sevdiğiniz kişiyle özel zaman geçireceğiniz, aşkınızı paylaşacağınız, hem de kendinizi dinlendireceğiniz bu oda için, dikkat etmeniz gereken noktaları birkaç başlık altında topladık.
Ekonomik Yatak Odaları

DÜŞÜNÜYORUM

U ykunun, insanların zihinsel ve fiziksel sağlığı bakımından, temel bir ihtiyaç ve yaşamsal bir zorunluluk olduğu bilinmektedir. İnsanlar, yaşamının ortalama üçte birini uyuyarak geçirmektedirler. Uyku, insan vücudunun onarım süreci olarak kabul edildiği gibi, onsuz yaşamak da mümkün değildir. Uyku eksikliği ya da düşük kaliteli uyku, birçok insan için bir uzman yardımı alma gereksinimini de beraberinde getirmektedir. Bu nedenle uyku, her gece belli sürelerde gerekli kalitede sağlanmalıdır. Tüm bu sebepleri göz önünde bulundurduğunuzda yatak odası dekorasyonu sadece görsel olarak değil, zihinsel olarak da sizi mutlu edecektir.


Proje Adı:
Deneme

Lüks Yatak Odaları

Yatak Odaları Üretiminde Lider

Y atak odası çoğu zaman kişinin özel alanları ile ilişkilendirilir. Kimi zaman romantik bir tema seçilebilirken, kimi zaman da enerjik bir konsept tercih edilebilir. Bunlar, büyük ölçüde dekorasyonu yapılacak olan odayı kullanmayı planlayan kişinin ya da kişilerin hem kişisel özelliklerine hem de odadan beklentisine bağlıdır. Bu sebeple, dekore edilecek oda ile ilgilenilmeye başlanmadan hemen önce, bu odayı kullanacak olan kişinin taleplerinin dikkatle dinlenmesi, beklentilerinin anlaşılması, odadan beklenilen işlevselliğin bütün boyutları ile kavranması bizim için oldukça önemlidir. Yatak odası, adını tek bir mobilyadan alsa da alanın genişliğine göre birçok farklı mobilyayla dekore edilebilir. Bunlar içerisinde akla ilk gelen giysi dolabıdır. Yatak odanızın şık ve bütünlüklü bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, yatağınızın yapıldığı madde ile giysi dolabınızın yapıldığı maddenin aynı olması oldukça önemlidir.


Proje Adı:
Deneme

Ahşap Yatak Odaları

Düşünüyorum

Ç ağlar Garanit Mutfak olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Mutfak Dolabı
Yatak Odaları
Banyo Dolabı
Tv Ünitesi
Çocuk Odaları
Tadilat & Tamir işleri
Genç Odaları
Granit & Mermer