Bizim Çocuk Odaları


Çocuklar için yaşam alanları dekore ederken dikkat edilmesi gereken bir çok farklı detay bulunuyor , bu anlamda çocuk odası dekorasyonu diğer yaşam alanlarından daha fazla detaylı ve önemli noktaları bulunan bir çalışma ister. Her detayı düşünmeli , olası oluşabilecek olumsuzları önceden görme yeteneğine sahip olmalısınız anne baba olarak. Çocuğunuzun odasında olabilecek tehlikeler için önceden önlem almalısınız , çocuk odası dekorasyonu için atlayacağınız ufak gibi görünen detaylar çocuğunuz için uzun vadede sorun teşkil edebilir , bunu unutmamalısınız. Kısaca çocuk odası dekorasyonu için önemli noktalardan bahsedelim , madde madde sıraladığımız bu önemli noktalara ayrıca konu içerisinde yer vereceğiz.Çocuğunuzun yaş grubuna hitap eden dekoratif renkli bir çalışma masası ve rahat bir sandalye yada çocuk koltuğu tercih edin , masa üzerinde yer alan çalışma araçları farklı canlı renklere sahip olsun.
Ekonomik Çocuk Odası

Özgürlük, dinamizm, konfor ve işlevsellik

Ç ocuk odası dekore ederken için dikkat edilmesi gereken noktalar. İlk olarak kesinlikle çocuğunuzun yaşına hitap eden bir oda dekorasyonu yapmalısınız. Çocuğunuzun cinsiyetine uygun bir çocuk odası teması hazırlayarak , görsel açıdan uyumlu bir oda teması elde edebilirsiniz. Çocuk odası dekorasyonu sadece yüzeysel şekilde yapılmamalıdır , çocuğunuz için hem eğlenceli hemde eğitici bir oda tasarımı yaparak onun zihinsel gelişimine katkıda bulunacak bir dekorasyon tarzı yapmalısınız. Odayı dekore ederken çocuğunuzdan fikirler alın, unutmayın ki bu odada çocuğunuz zaman harcayacak bu bakımdan odasını sevmesi için sevdiği ve ilgi gösterdiği her şeyi odasında görmek isteyecektir. Çocuğunuzun sevdiği renkleri ve ilgiyle takip ettiği çizgi karakterleri çocuk odasında kullanın, bu ister duvar dekorasyonu , ister aydınlatma yada mobilya seçimlerinizde olsun mutlaka sevdiği renk ve çizgilere yer vermelisiniz.


Lüks Çocuk Odası

Yatak Odaları Üretiminde Lider

Ç ocuk odaları konum olarak anne ve babanın hemen ulaşabileceği bir mesafede olmalıdır.Uzmanların tavsiyeleri genelde çocuk odalarının doğuya bakan odalara yapılmasıdır.Çocuk odası gürültüden uzak bir odaya yapılırsa çocuğunuzun odasında geçireceği zamanlarda dikkati daha az dağılacaktır ve on yaptığı iş ne ise kolay odaklanabilir. Çocuk odası ferah ve aydınlık olmalıdır ayrıca en önemlisi odanın rahatça havalandırılması gerekir. Çocuk odasında eğer duvarlar için düz renk düşünmüyorsanız dekoratif renkli çocuk odası duvar kağıtları deneyebilirsiniz. Günümüzde çocukların sağlığına zararı olmayan boyalar ve maddeler ile tasarlanan duvar kağıtları binlerce farklı modeli ile çocuk odalarına renk ve hareket katan özeliklere sahip. Sevdiği çizgi kahramanların bulunduğu duvar kağıtları yada duvar sticker modelleri ile görsel açıdan odayı zenginleştirebilirsiniz. Kız çocukları prensesleri çok sever , bunun için prenseslere layık cibinlikli renkli yataklar hazırlayarak onun için daha eğlenceli ve özel bir yatak tasarımı yapabilirsiniz. Kız çocuk odalarında son yıllarda country tarzı mobilyalar oldukça fazla tercih ediliyor , prenseslere layık mobilyalar ile tamda istediği tarz bir oda dekorasyonu yapabilirsiniz.


Ahşap Genç ve Çocuk Odası

Çocuklar için tasarladık

Ç ağlar Garanit Mutfak olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Mutfak Dolabı
Yatak Odaları
Banyo Dolabı
Tv Ünitesi
Çocuk Odaları
Tadilat & Tamir işleri
Genç Odaları
Granit & Mermer