Bizim Mutfak Dolapları


Mutfağınızı yaptıracağınız firma size alınan ölçüye göre bir proje sunacaktır. Bilgisayar programlarıyla mutfağınızın bitmiş halini üstelik üç boyutlu görme imkanınız var. Yapım aşamasına geçmeden önce proje üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Yapıma başlandıktan sonra isteyeceğiniz değişiklikler firmayı zor durumda bırakacağı gibi size de ek bir maliyet getirebilir. O yüzden başta kesin karar verilmeli. Renkler, model, fiyat ve montaj süresinde anlaşıldıktan sonra imalata geçilebilir.
Ahşap iç mimari

Hayal gücünüzü kullanmaktan kaçınmayın

M utfaklarınızı daha enerjik bir hale getirmek için duvarların, fayansların renklerini huzurlu hissedeceğiniz şekilde seçin. Koyu renklerden uzak durun. Unutmayın mutfak ferahlığın ve temizliğin sembolü olmalıdır.Tezgahların üzerine süs eşyaları koyun. Meyvelerinizi sepetlere yerleştirerek de ufak süslemeler yapabilirsiniz. Cam önlerine, masanıza ufak çiçekler koyabilirsiniz. Hem güzel kokacak, hem de romantik bir hava katacaktır. Buzdolabı üzerine yerleştireceğiniz birbirinden şık magnetler de hoş bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır. Hatta yurtdışına giden arkadaşlarınızdan magnet sipariş ederseniz ufak alanlarda sınırsız gezi imkanları yaratabilirsiniz.

Hayal gücünüzü kullanmaktan kaçınmayın. Etrafınızda çok fazla eşya bulundurmayın. Sıkışık bir mekan ve gereksiz bir çok eşya mutfakta olmaktan, yemek yapmaktan ve yemek yemekten alacağınız keyfi engelleyecektir. Bu yüzden mutfak temizliği de çok önemlidir. Malzemelerin dağılımını ayarlarken, yemek yapma ve temizleme kolaylığına göre etrafınızda şekillendirin. Unutmayın hayatta zor gözüken şeyleri kolaylaştırmak bizim elimizde.


Proje Adı:
Klasik Fıstık Yeşili

Konforun Adı Rahatlık

Mutfak Dolabı Üretiminde Lider

H er evin en dikkat çekici yeri, en güzel döşenmiş yeridir. Bu durum evlerimizin banyoları için de geçerlidir. Derli toplu, uyum içinde tasarlanmış bir banyo, içinde vakit geçirmekten zevk alınmasını sağlar. Banyolarımızda ki her nesne gibi banyo dolabı da banyolarımızın önemli bir üyesidir. Her sabah kalktığımızda yüzümüzü yıkadığımız, makyaj yaptığımız ya da tıraş olduğumuz yer hem derli toplu olmalı, hem de göze hitap etmelidir. İşte bu nedenle banyo dolabı hayatımızın fark edilmeyen vazgeçilmezlerindendir. Bir banyo dolabı, tek başına bile zevklerimizi yansıtmaya yeter. İster lüks bir banyo dolabı; isterseniz de sadece kullanışlı bir banyo dolabı ihtiyacınız olsun, biz isteğinizi çoktan yerine getirdik bile.


Proje Adı:
Kılasik Koyu Kahve

Mutfak Dolabı

Slogan Yazılacak

Ç ağlar Garanit Mutfak olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Mutfak Dolabı
Yatak Odaları
Banyo Dolabı
Tv Ünitesi
Çocuk Odaları
Tadilat & Tamir işleri
Genç Odaları
Granit & Mermer